TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

Aktuality

16.12.2014 |

Celostátní turnaj st.žaček kat.B - 2014

Od pátku 12.12. jsme hostili další turnaj pořádaný našim oddílem v rámci zimních turnajů ČTS. Jelikož se jednalo o celostátní turnaj starších žaček kategorie B, sešla se velmi silná konkurence 48 slečen. Prosadily se tentokráte nasazené hráčky, které již ovládají veškeré tenisové umění. Celý turnaj byl velmi náročný pro všechny, jak hráčky, tak také doprovod i pro nás jako organizátory. Celkovou vítězkou se stala havířovská Čísovská, která porazila ve finále Lebišovou ze Sokola Letovice. Třetí místo obsadily Hernmanová a Dörreová. Čtyřhru ovládly Kocí s Dörreovou před Lebišovou s Novákovou.

Z domácích závodnic se zúčastnily Jitka Jemelková, Vanda Šimková, Terezka Velikovská. Všechny tři teprve získávají zkušenosti ve starší věkové kategorii. narazily na zkušenější soupeřky a prohrály. Předvedly nadějné výkony pro další turnaje.

Všem závodnicím děkujeme za předvedené výkony a přejeme do dalších turnajů štěstí a hodně sportovních úspěchů.