TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

29.11.2010 | 

II.mezinárodní mistrovství Valašsko - Haná

V sobotu 20.11. jsme na domácí půdě přivítali vzácné hosty ze sousedního kraje Haná. Reprezentanti této tenisové velmoci se utkali s vybranými dvojicemi Valašského království      na II. ročníků mezinárodního turnaje deblových párů Valašsko - Haná.

Od brzkého rána probíhalo zápolení ve čtyřech losovaných skupinách, z každé skupiny postupovaly dvě dvojice do zavěrečného pavouka. Poražení ze skupin na třetím a čtvrtém místě, leč také vynikající borci sehráli skupinu útěchy. Celkem se turnaje zúčastnilo 15 dvojic z reprezentací obou zemí.

Hrálo se vzhledem k vyrovnaným soubojům až do pozdních odpoledních hodin, po nichž následovalo vyhlášení výsledků a společná beseda o sportu.

Jelikož jsme v minulém ročníku museli zachovat slušné vychování a "nechat" hosty zvítězit, zneužili jsme druhého ročníku a zbavení se této povinnosti k tomu, že naše dvojice Tomáš Trombík , Jarda Bazel získala vavříny vítězů. Blahopřejeme !!!

Celkové výsledky:

1. Tomáš Trombík, Jarda Bazel

2. Michal Zavadil, Vladimír Janda

3. Karel Zavadil, Jarda Paciorek  -  Honza Řehák, Václav Nuhlíček ml.

Vítězi finále útěchy se stala dvojice Radek Jahoda, Stanislav Červenka

Všechny další dvojice se umístily na děleném 5.- 14. místě.

Všem účastníkům díky za výkony a v roce 2011 na III. ročníků nashledanou!!!!

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665