TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

20.01.2011 | 

Prosincové turnaje mladších a starších žáků

V měsíci prosinci jsme v rámci celostátních soutěží ČTS pořádali dva turnaje zařazené do zimní termínové listiny. Ve dnech 4. - 6.12. jsme přivítali 32 mladších žáků a sledovali jejich boje. Sešla se velká konkurence a nikdo nikomu nic nedaroval. Celé zápolení se však neslo zcela v duchu fair play. Celkově ve dvouhrách zvítězil Martin Neřád, na druhém a třetím místě se umístili hráči Závada, Palán a Moštěk. Ve čtyřhrách vybojovali prvenství Neřád s Mrlinou, druzí a třetí skončili Zapletal s Palánem, resp. Viceník se Závadou a Holiš s Michutem. Z našich odchovanců zasáhl do bojů nadějný Lukáš Drdla, jako benjamínek , teprve devítiletý srdnatě bojoval a podlehl v 1. kole 5:7,5:7. Chybělo jen trochu štěstí! Jinak hrál Lukyn výborně.

 Dalším turnajem byl ve dnech 18.- 20.12. turnaj starších žáků. V předvánočním čase se sešlo opět 32 bojovníků, tentokrát větších vzrůstem i tenisovým umem. Jelikož se mnozí znají z mnoha předešlých zápasů, byly to boje opravdu krásné , co do tenisového pojetí výborné. V jednotlivcích zvítězil Jakub Novák, syn našeho reprezentanta Jirky Nováka. Žeby geny. Na druhém a třetím místě se umístili hráči Mišťúrik, Holotík a Krystyn. V deblu zvítězila dvojice Kuthan - Mišťúrik, na druhém a třetím místě skončili hráči Vrána - Krystyn, Bugaj - Laciga, Momčil - Koudela. I na tomto turnaji měl náš oddíl důstojné zastoupení Radkem Koudelou. Byl to jeho první turnaj po přechodu mezi starší žáky a nevedl si vůbec špatně. Potvrzuje to účast ve čtvrtfinále singlu a semifinále deblu.

Všem hráčům, kteří se zúčastnili turnajů děkujeme a přejeme další nemalé tenisové i osobní úspěchy a na dalších našich turnajích pořádaných v roce 2011 naviděnou.

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665