TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

11.02.2013 | 

Turnaj dětí v minitenisu

Minulý pátek se uskutečnil dlouho očekávaný turnaj dětí zařazených v naší tenisové školičce do minitenisového družstva.

Děti měly plnit tři dovednostní úkoly spojené s tenisovou přípravou, úkoly zaměřené na postřech, přesnost, švih a koordinaci. Čtvrtým stanovištěm byl kurt pro vzájemná utkání borců a borkyň.

Celý turnaj probíhal dvoukolově, vždy po splnění úkolů se borci posunovali rotací na jednotlivých stanovištích.Všichni plnili jednotlivé úkoly s velkým zápalem a touhou dosáhnou co nejlepšího výkonu. Musíme pochválit opravdu všechny, před náročným publikem se velmi snažili a dokonale zúročuli tréninkovou píli. Jednozančným vítězem byli vyhlášeni všichni borci bez rozdílu. Potvrdila se velká snaha a nasazení těchto bojovníků na trénincích a v přípravě. Děkujeme hlavní trenérce Milaně Humenové za perfektní přípravu i vedení celého turnaje. Poděkování patří také pomocným trenérům Melanii Šmejkalové, Amélii Šmejkalové,Peťovi Dobešovi a Filipu Ocelkovi.

Děkujeme také rodičům a divákům za povzbuzování a podporu tenisových nadějí. Sledujte rozvrh našich dalších akcí, na kterých se s vámi těšíme na viděnou.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665