TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

26.03.2013 | 

Soustředění minitenistů neděle 24.3.

V neděli 24.3. proběhlo v naší hale soustředění dětí z týmu Minitenisu. Zúčastnili se ho tito hráči a hráčky: Míša a Patrik Svobodovi, Hanička Patinková, Adrianka Pagáčová, Barborka Koplová, Sofinka Čechmánková, Danny Čechmánek, Martin Žák, Ondra Knotek, Jirka Dressler, Pavel Šmejkal. Pod vedením trenérů Milany Šmejkalové a Filipa Ocelky a za asistence Meli Šmejkalové jsme od 9 hod. pilovali naše hrací dovednosti. Po svačince jsme pokračovali kruhovým tréninkem a testy fyzických dovedností. Vyčerpaní, ale spokojení jsme  se před 12 hodinou vrhli na oběd. Po malém odpočinku děti trénovali samostatné hraní přes malou síť. Na závěr po perném dnu jsme relaxovali ve whirpoolu.

Děkujeme všem rodičům a především dětem, kteří se našeho soustřědění zúčastnili. Všichni podali vynikající výkon, snahu a píli. Vytvořila se z nich bezva parta, která, jak věříme, má před sebou spoustu úspěchů v tenise. Z fotek už lze poznat, že někteří tito malí hráči mají nádherné tenisové údery a nechybí jim zapálení a chuť hrát.

Na závěr je třeba věnovat speciální poděkování hlavní trenérce mini  a baby tenisu paní Milaně Šmejkalové za zorganizování jak dne otevřených dveří v sobotu , tak za vynikající průběh soustředění v neděli. Děkujeme za svačinky, oběd, zákusky a dobrou náladu. Děkujeme také Filipu Ocelkovi a Meli Šmejkalové za pomoc !

Na dalších akcích na viděnou.!!!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665