TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

02.04.2013 | 

Turnaj starších žáků březen 2013

Na přelomu března a dubna jsme uspořádali poslední ze série turnajů zařazených do zimní termínové listiny ČTS, tentokráte turnaj starších žáků. Konkurence byla velká, povýšená účastí tří velmi dobrých účastníků ze Slovenska. ti také promluvili do pořadí turnaje jak v singlech, tak deblech. Celkovým vítězem singlové soutěže se stal zlínský Radek Laciga, který ve finále porazil velkou otrokovickou naději Jardu Šmédka 6:1,6:0. Na třetím místě se umístili hráči Bielik a Matýsek. Deblové páry ovládla zkušená dvojice Laciga, Neřád, když ve finále po tuhém boji přehrála Lörince se Šmédkem. Na třetím místě skončili dvojice Vaculík, Jančík, resp. Minárik a Bielik.

Z domácích borců se zúčastnili turnaje Lukáš Drdla a Aleš Omelka. Vynikající výkon podal Lukáš, který věkem mladší žák postoupil do čtvrtfinále. Tam po velkém boji prohrál. Aleš Omelka doplati na těžký los a vypadl v prvním kole.

Všem hráčům děkujem za účast, výborné výkony a těšíme se na letních turnajích na viděnou. Speciální poděkování patří panu Ing.Vojtěchu Hejčovi, který celou zimní sezónu, na všech turnajích ukázkově vedl turnaj po stránce rozhodcovské a organizační.

Děkujeme !!!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665