TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

Aktuality

16.04.2013 |

Velký turnaj babytenisu sobota 13.4.

V sobotu 13. dubna jsme poprvé v historii oddílu přívítali borce na turnaji věkové kategorie babytenis organizované nejen pro hráče klubu.  Celkem byl turnaj vypsán pro 16 dívek a chlapců, kteří v této věkové kategorii hrají společně. Sešla se silná konkurence z celého kraje. Vzhledem k fyzické náročnosti jsme hráli jen singlové zápasy. Hráčky a hráči byli rozděleni do čtyřech skupin po čtyřech, ve skupině hrál vždy každý s každým zápas do čtyřech vítězných gamů. Z každé skupiny postupovali dva nejlepší do finalového pavouka , další dva do skupiny útěchy. Zápasy byli mimořádně náročné a dlouhé, k našemu překvapení a radosti hráči předvedli vynikající tenis na úrovni mnohdy o věkovou kategorii výše. V celkovém pořadí zvítězil domácí Adam Jecho, ve finále porazil Ondru Sucháně z Uherského Hradiště. O třetí místo se jako poražení semifinalisti podělili domácí Amy Šmejkalová a Martin Ševčík ze Vsetína. Na dalších místech se umístili borci v pořadí 5. Erik Nedbálek, 6. Jakub Kojecký, 7. Nela Šerá, 8. Ondra Koníček, 9. Mikuláš Přecechtěl jako vítěz finále útěchy. Na 10. místě pak shodně : Adam Sukup, Lucie Ponížilová, Filip Zívalík, Nicolas Zeman, Klaudie Mošťková a Veronika Garguláková. Všem borcům děkujeme za účast na soutěžích družstev a turnajích jednotlivců v letní sezóně na viděnou. Speciální poděkování patří hlavní trenérce babytenisu paní Milaně Šmejkalové za celou organizaci turnaje. Děkujeme!