TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

06.05.2013 | 

Začátek letních turnajů mládeže - turnaj ml. žáků a žaček

Na začátek letní sezóny jsme stihli připravit všechny naše antukové kurty a mohli jsme se pustit do dalších turnajů. Na poslední dubnovou sobotu a neděli jsme si pozvali mladší žáky a žákyně na Prince Cup turnaj započítávaný do letních výsledků soutěží jednotlivců ČTS. Mezi chlapci zvítězil v jednotlivcích nejvýše nasazený Kryštof Vítek s Tišnova, který ve finále porazil Lukáše Zpěváka z Otrokovic 6:2,6:1. Na třetím místě se umístili Jurajda a Bednařík. Čtyřhru vyhráli Šmédek s Vítkem.

 Mezi slečnami dominovala Denisa Švendová z Otrokovic, ve finále zdolala Braboru Směřičkovou 6:1, 6:1. Třetí místo obsadily Petřeková a Slabá.  Čtyřhru ovládli Gaňová se Slabou.Turnaj měl dobrou úroveň, někteří závodníci neměli ještě mnoho možností přípravy na antuce, vzhledem k dlouhotrvající zimě. Všem blahopřejeme a děkujem. Zveme všechny závodníky na naše další turnaje v létě 2013.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665