TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

18.06.2013 | 

Naši babytenisti rozdrtili v místním derby Vršavu

Naši mladí babytenisté konečně mohli pokračovat v pátek 7.6. a o následujícím víkendu v bojích družstev v jihomoravské soutěži Memoriálu Zdeňka Kocmana. V pátek nastoupili k prvnímu dvojutkání proti místnímu rivalovi, babytenistům z vršavského TK Zlín. Přes značnou nervozitu zvládli naši bojovníci svoje zápasy proti silnému soupeři výborně. Vpodstatě nedali dětem z Vršavy nejmenší šanci a porazili jejich A tým 5: 1 a B tým dokonce deklasovali 6:0. Byla to nádhera. Všem našim blahopřejeme a děkujeme. Celé družstvo složené z našich benjamínků Amélie Šmejkalové, Adama Jecha, Ondry Koníčka, Adama Sýkory zaslouží utkání. věkově jsou velmi mladí, příští rok budou moci startovat v tomto složení v další soutěži.

Po vítězném pátku nastoupili babytenisti doplnění o další superhráčku Elišku Skybovou k utkání proti Vizovicím. Na domácí půdě jeli na vítězné páteční vlně a opět zvítězili 6:0.

V neděli nás čekal další dvojzápas , tentokrát proti Napajedlím a dětem z Natali. Na malých tenistech byla už znát únava, bojovali s vedrem i soupeři. Nad týmem Napajedel jsme zvítězili také 6:0. Jelikož posledním neporaženým našim soupeřem bylo družstvo Natali, bylo jasné, že boj s nimi bude o vítězství v naší skupině a postup do finále Moravy. Naši bojovali, tři utkání byla velmi těsná, nakonec jsme prohráli o dva míče 4:2 na zápasy a v naší skupině skončili těsně druzí.

Našim mladým babytenistům musíme vyseknout obrovskou poklonu a zároveň jim poděkovat za bojovnost a výkony. Hrají vůbec prvním rokem tuto soutěž a porazili velké , renomované týmy. Děkujeme a blahopřejeme.

Speciální poděkování patří hlavní trenérce mini a babytenisu paní Milaně Šmejkalové a trenéru Pavlu Gazdovi za vzornou přípravu borců a paní Milaně také za přípravu oslavy. Děkujeme.

Za píli, odvahu, bojovnost a srdce jsme babytenistům uspořádali v pátek 14.června malou oslavu spojenou s opékáním.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665