TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

12.08.2013 | 

Turnaj starších žáků a žákyň Prince Cup 2013

V sobotu a neděli 2. a 3. srpna jsme pořádali další turnaj zařazený do celoroční soutěže ČTS v jednotlivých kategoriích. Tentokráte jsme přivítali hráče kategorie starší žáci a žákyně. Ve velmi velkém vedru (až 38 st.C) hráčky i hráči předvedli velmi dobrý tenis, plný kvalitních úderů a dlouhých a úporných výměn.

V kategorii st. žákyň dominovala v singlech Pelikánová z TK SK Zlín, ve finále porazila Polešovskou z TCP Kyjov 6:2,6:0. Na třetích místech se umístily hráčky Rapantová a Danišová. Deblové páry pak presvědčivě ovládly Rapantová s Polešovskou.

Mezi st. žáky se prosadil Polouček z TC Brno, ve finále porazil Žaluda z TK Vyškov 6:1,6:2. na třetích místech se umístili Vágner se Zmeškalem. Deblový triumf se stal kořistí dvojice Vágner, Polouček.

Z domácích se představili Petr Kašpárek, ten bohužel prohrál po boji v 1.kole. Dále pak ještě věkem ml. žák, ale velký výkonem Lukáš Drdla, ten dokráčel až do čtvrtfinále, kde nestačil na pozdějšího finalistu Žaluda. Třetím našim zástupcem byl Aleš Omelka, ten prohál až v tiebraku 3. setu ve čtvrtfinále.

Všem děkujeme za výdrž v tom vedru a za účast. Pilně trénujte a dalších turnajích na viděnou.

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665