TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

19.12.2013 | 

Turnaj starších žákyň B - Prince Cup

O uplynulém víkendu jsme opět pořádali turnaj zařazený do celorepublikových soutěží ČTS. Tentokráte se jednalo o velmi silně obsazený turnaj kategorie B. Zúčastnily se hráčky z celé republiky a dokonce i hráčka z Polska. Pro velký zájem jsme nakonec uspořádali i předkolo, takže soutěž probíhala celou sobotu, neděli a dohrávali jsme v pondělí. Slečny mají v tomto věku vysokou výkonnost, obdivuhodnou úderovou pestrost a fyzičku. Mnohé sehrály třísetové namáhavé bitvy a věřte, bylo se na co dívat. Došlo k několika překvapením, kdy první nasazená Peťa Kučerová vypadla již v prvním kole, nedařilo se jí predevším psychicky zvládnout hru soupeřky Slabé.

 V jednotlivcích zvítězila Hejčová, když ve finále porazila Polku Chwalinskou 6:3,6:4. Na třetím místě se umístily Odléváková s Rybkovou. Peťa Kučerová si vyřazení v singlu vynahradila v deblové soutěži, když ji společně s Hejčovou ovládly.

Všem slečnám gratulujeme a těšíme se , že z nich vyrostou další české tenisové hvězdy.

 

Všechny příznivce tenisu zveme na další turnaje, které pokračují již 4.1.014 turnajem mladších žákyň.

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665