TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

26.01.2014 | 

Soustředění 25.1. na Mladcové

Tuto sobotu 25.1. se u nás opět uskutečnilo soustředění dětí závodních týmů. Obdivovali jsme kluky a holky,že i ve svém volnu ráno brzy vstali a v 8hod už byli na kurtech. Na všech čtyřech kurtech 17 dětí pilovalo údery, podání a především čtyřhry. Těsně před obědem si kluci(a jedna dračice) dali fotbálek. Po obědě jsme sice plánovali menší odpočinek, nicméně děti rozhodly jinak a ihned vyrazily opět na kurty. Po celodenní dřině jsme se odpoledne odměnili waflemi a v 15hod děti vyrazily domů. Děkujeme všem zúčastněným za snahu a dobrou náladu. Zvláštní poděkování patří Peťovi Dobešovi, který(ostatně jako vždy) patřil k oporám celého týmu. Držíme všem dětem pěsti v turnajích, které je v brzké době čekají a těšíme se na další akce s nimi.Výhledově plánujeme další soustředění na březen, datum upřesníme. 

Nezapomeňte na další turnaje na našem areálu. 1.února je to třetí turnaj babytenisu ze série Prince Cup,8. února turnaj mladších žáků a 15. února finalový turnaj babysérie Prince Cup. Těšíme se na vás.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665