TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

17.02.2014 | 

Finalový turnaj série babytenis Prince Cup 15.2.

Uplynulou sobotu, t.j. 15.2. , jsme pořádali 4.turnaj série BABY PRINCE CUP. Sešlo se opět 16 dětí, mezi nimi i nováčci Julinka Vajdáková a Verunka Garguláková. Oběma slečnám děkujeme za statečnost a přejeme hodně úspěchů v dalších turnajích.

Všichni hráči podali výborné výkony , došlo i k několika překvapením. Gratulujeme domácímu Honzíkovi Jemelkovi za krásné 2.místo. Vítězem turnaje se stal Míša Juřena.

Sobotní turnaj byl závěrečným za série BPC. Vyhodnotili jsme na něm i celkové pořadí. Třetí místo v sérii obsadil Honzík Jemelka, na prvním místě se umístili shodně se stejným počtem bodů Jakub Kojecký a Míša Juřena.. Gratulujeme!

Chtěli  bychom ještě jednou poděkovat všem klukům a holkám za příjemně strávené dny vyplněné jejich krásnými tenisovými výkony, dobrou náladou. Děkujeme i všem rodičům a prarodičům za pomoc a podporu borců. Těšíme se , že k nám zavítáte i v letní sezóně, ve které budem pořádat letní tůru  4 turnajů Baby Prince Cup. Mějte se krásně!

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665