TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

28.05.2014 | 

Začátek letní sezóny

TAK NÁM ZAČALO LÉTO

Tak nám začala letní sezóna. Děkujeme všem dětem , které se rozhodly trávit čas s námi a v našem areálu a rodičům za důvěru a podporu.

 Po měsících strávených v hale, kdy nebyla píle a snaha dětí vidět, jelikož rodiče na tréninky do haly nechodí, je tady konečně možnost ocenění všech pokroků, kterých děti dosáhly. I v letní sezóně se budeme moc snažit, aby děti tenis nejen bavil a těšily se k nám, ale i aby se hodně zlepšily.

 Na letní sezónu jsme připravili několik novinek. Jednak sparingové tréninky, kondiční trénink a stále ještě nevyužitou možnost whirlpoolu pro děti. Na cokoliv se prosím neváhejte zeptat na recepci klubu, u trenérů nebo na mailu:

 milana.smejkalová @ gmail.com.

 Od tohoto týdne nabízíme na baru i svačiny pro děti, které u nás mnohdy tráví celé odpoledne. Mohou si koupit: rohlík s máslem a šunkou, rohlík se sýrem(10,-Kč), jablko, banán(8,-Kč) nebo jogurt.

 Dětem bychom ještě rádi nabídli možnost strávení prázdnin u nás na letních příměstských táborech. Děti budou rozděleny dle věku a výkonnosti do max.6členných skupin, denně budeme v rámci skupin i mezi skupinami soutěžit o ceny. Pro menší je nachystána i celá řada jiných aktivit(viz letáky, které jsou u vstupu do klubu či na recepci).Těšíme se na vás.

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665