TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

05.06.2014 | 

Pokračovaly také zápasy družstev mladších žáků

 

Mladší žáci- MODRÁ skupina - soutěž v rámci soutěží JTS

Náš holčičí tým ml.žáků hrál v neděli zápas proti Mosilaně Brno. Utkání bylo plné dlouhých zápasů a viděli jsme i několik obratů v utkání. Celkově jsme opět zvítězili, tentokrát v poměru 4:2.

Dvouhru vyhrála Vanda Šimková a Zina Chajruševová, které i po prohraném setu nic nevzdala a zabojovala. Barborka Pospíšilová bojovala, ale tentokrát to nevyšlo. Vítězství ale slavila se Zinou ve čtyřhře. Emma Anna Klapková po tuhém boji až v super tie-breaku prohrála, ale jako vždy bojovala a snažila se až do úplného vyčerpání. Děkujeme holkám a všem rodičům a těšíme se na další , už poslední zápas, který sehrajeme 15.06.2014 na Tesle v Brně.

 

Mladší žáci- soutěž v rámci ČTS

Náš tým mladších žáků jel tentokrát v plné sestavě na zápas do Hodonína. Z kluků své dvouhry vyhrál opět neporazitelný Peťa Dobeš, Áďa Sýkora, a po třísetovém boji  David Pšenčík. Ondra Miča v premiérovém boji sice prohrál, ale bojoval. Holky byly také úspěšné, Jitka Jemelková vyhrála jednoznačně a Terezka Velikovská zabojovala a i ona ve třech setech vyhrála. Čtyřhry náš tým vyhrál všechny tři. Celkově jsme zvítězili 8/1! Gratulujeme!

Další utkání čeká tento tým v neděli 15.06. u nás doma na Mladcové proti týmu TK Uherské Hradiště.

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665