TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

18.06.2014 | 

Absolutní vítězství našich babytenistů v soutěži

I o uplynulé neděli pokračovala posledním kolem soutěž babytenisových družstev. Oba naši zástupci startovaly v městském derby proti týmu z Vršavy.

BABY-tým „A"

Tento tým sehrál další prestižní utkání na Vršavě. Naprosto suverénně a bez sebemenších potíží deklasovali naši hráči domácí tým 6/0. Ve druhém utkání pak porazili naše malé borce z týmu MladcováB, také v poměru 6/0. Tímto se stali suverénními vítězi celé skupiny a postupují do finále, které se bude hrát v září. Gratulujeme k úspěch těmto hráčům:

Ondra Koníček

Amy Šmejkalová

Domča Dosoudil

Honzík Jemelka

Eliška Skybová.

BABY-tým"B"

Tento tým našich benjamínků, kde někteří budou v této kategorii hrát ještě nejméně sezónu, sehrál velmi těžká utkání. Se svými velkými kamarády z týmu A, kteří je vůbec nešetřili, a i tak byla vidět spousta krásných výměn a pěkné zápasy.

V druhém utkání hráli děti proti týmu Vršava B a ve svých zápasech zvítězil Filda Zívalík a Marťa Žák, také obě čtyřhry jsme vyhráli. Naši borci tedy porazili tým Vršava B oba. Gratulujeme!

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665