TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

18.06.2014 | 

Další vítězství našich mladých nadějí

 

Tuto neděli sehrály svá utkání všechny naše týmy. A opět fantasticky. Děkujeme všem hráčům a hráčkám za výbornou reprezentaci klubu a rodičům za podporu.

Tým mladších žáků- červená skupina

Tento tým hrál v domácím prostředí se soupeřem z Uh.Hradiště. Oporou tentokrát byly holky, které vyhrály obě dvouhry i čtyřhru naprosto jasně. Gratulace Jitce Jemelkové i Terezce Velikovské. Další vítězný bod našeho týmu získal Ondra Miča a Áďa Sýkora a ve čtyřhře dvojice Peťa Dobeš a David Pšenčík. Vyhráli jsme v poměru 6/3 a i nadále jsme před posledním utkáním v čele tabulky této soutěže.

Poslední utkání sehraje naše družstvo v neděli 22.06.2014 doma. Sraz všech hráčů  v 8.30 a nominace na toto utkání je:

Terezka Velikovská

Jitka Jemelková

Peťa Dobeš

Aďa Sýkora

Ondra Miča

David Pšenčík.

Tým mladších žáků- modrá skupina

Tento tým vyjel na svůj zápas do Brna. Jelikož se hrálo tolik utkání, tak kapitán-p.Galečka byl se dvěma týmy na Vršavě, já jsem vedla tým, hrající doma a do Brna(na jediné utkání v této sezóně, kde jsme nebyli osobně), jel jako týmový šéf pan Šimek. Chtěla bych mu touto cestou poděkovat za perfektní vedení týmu.

První utkání v týmu sehrál i Berťa Foldyna, kterému děkujeme za snahu. Vítězství si z Brna přivezla: Vanďa Šimková, Zina Chajruševová, Lucka Dynková a čtyřhra Vanďa se Zinďou. Celkově jsme tedy vyhráli 4/2. Gratulace!

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665