TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

17.08.2014 | 

Finále babytenis Prince Cup léto 2014

V sobotu jsme pořádali finálový turnaj Babytenis Prince Cup léto 2014. Byl to poslední ze série tří turnajů, hráli dohromady slečny i chlapci. Soutěžili o vítěze sobotního turnaje, a také o pořadí v v celkovém hodnocení tůry. Za celé léto jsme měli možnost pozorovat velké zlepšení všech hráčů, hráli velmi pěkný tenis. Jsou již připraveni na přechod do kategorie mladších žáků. 

V sobotním turnaji zvítězila Amy Šmejkalová , když ve finále porazila Dominika Dosoudila. Na třetím  místě se umístil Jakub Kojecký. Další pořadí Ondra Koníček, Honzík Jemelka, Natálka Davidová, Petr Husták, Dan Kučera, Eliška Skybová, Agátka Machalínková, Lukáš Kučera.

V celkém umístění celé Prince Tour jednoznačně dominovala domácí Amélie Šmejkalová, která dva turnaje vyhrála a v jednom byla druhá. Na druhém místě se umístil stále se lepšící Dominik Dosoudil, třetí byl také domácí Ondra Koníček. 

Všichni tři tak potvrdili kvalitu naší tenisové škol, a proto jim gratulujeme a přejeme další úspěchy!!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665