TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

19.09.2014 | 

Vynikající úspěch našich babytenistů finále Moravy

Jak jsme již několikrát v této letní sezóně informovali, naši nejmenší hráči, babytenisti dosáhli vynikajících úspěchů. V dlouhodobé soutěži ve své skupině nenašli přemožitele, rozdrtili ve vzájemném souboji místního rivala z  Vršavy a postoupili do finále babytenisových družstev, postoupili na mistrovství Moravy. 

To se uskutečnilo v odloženém termínu, ve středu a ve čtvrtek ve Znojmě. Závěrečného turnaje se zúčastnilo 12 nejlepších mužstev z Moravy, 8 z ligy babytenistů a 4 vítězové oblastních kol. Ve středu se naši nejmenší střetli s družstvem TK Spartak Jihlava, účastníkem ligy. Přes velkého favorita přešli jednoznačně poměrem 5:1. Tím jsme postoupili do dalších čtvrtečních bojů. Hned ráno jsme nastoupili proti konečnému vítězi jak ligy , tak jak se nakonec ukázalo také celého finále TC MJ Brno. Po boji jsme sice prohráli, ale bojovali jsme. V dalších utkáních jsme nastoupili proti ligovým družstvů. z HTK Třebíč a ŽLTC Brno. Oba souboje jsme vyhráli poměrem 4:2. V konečném pořadí finále jsme tak obsadili 5 místo, což je fenomenální úspěch. Prohráli jsme jen s celkovým vítězem a porazili 4 družstva z ligy. 

Všem členům družstva - Ondrovi Koníčkovi, Amy Šmejkalové, Janu Jemelkovi, Dominiku Dosoudilovi a Elišce Skybové blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci našeho klubu.

Do kategorie mladších žáků jim přejeme hodně vítězství a spokojenosti.

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665