TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

21.09.2014 | 

Turnaj deblových párů o Pohár předsedy klubu

V sobotu 20.9. jsme uspořádali ukončovací turnaj letní sezóny. Za nádherného počasí jsme sehráli turnaj deblových párů o Putovní pohár předsedy SK Zlín - Mladcová. Sešla se velká konkurence nejen zlínských hráčů, ale přijeli i kamarádi z Hané a Valašska. Rozdělili jsme se losem do dvou skupin, systém hry každý s každým rozdělil skupiny na dvě dvojice postupující do finalové skupiny a zbylé dvojice do skupiny útěchy. 

Všichni bojovali jak se sluší v rámci rytířskosti a zdravé soutěživosti. V konečném pořadí opět rozhodla o umístění vyhrannost jednotlivých párů. 

Celkovými vítězi se stala a pohár na získala dvojice Aleš Strnad - Michal Zavadil. Na druhém místě se umístili Libor Fečko - Karel Zavadil, třetí místo patří dvojici František Evják - Tomáš Trombík. 

Blahopřejeme k vítězství a umístění i dalším hráčům. Den jsme zakončili příjemným posezením spojeným s grilováním. Díky vám všem.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665