TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

Aktuality

09.11.2014 |

Podzimní turnaj deblových párů 50+

V sobotu 8.11. 2014 jsme měli tu čest hostit tradiční turnaj ve čtyřhře pod názvem "Podzimní debly v Mladcové" kategorie 50+. Prezentovalo se úctyhodných 14 deblových dvojic, neboť chuť i hlad po tenisu byla po letní sezóně již velká a každý uvítal strávit propršenou sobotu ve sportovním i společenském duchu. Prostě si zahrát tenis a popovídat si, sejít se, vypít skleničku...

A sportovní kvalitu turnaj rozhodně měl vysokou, o čemž svědčí i  skutečnost, že nasazený pár č.1 Petr Handlíř- Ctibor Šik nepostoupili ze skupiny...

Celkovým vítězem podzimního deblového klání ve Zlíně-Mladcové se zcela zaslouženě stala dvojice

Petr Polák-Dalibor Novák ze Zlína, kteří ve finále přehráli Luďka Vičara se Zdeňkem Martinů  6/0, 6/2.

3.místo putuje do Vyškova za dvojicí Josef Táborský-Jiří Úlehla, kteří v boji o bronz porazili zlínskou dvojici Jiří Fiala-Radek Kusák.

Vítězem velké útěchy a celkové 5.místo získala dvojice Dušan Machala- Jan Nahodil, vítězem malé útěchy a celkové 9.místo získal deblový pár Miloš Skřebský-Zdeněk Látal z Uničova.

Turnaj se zcela vydařil a proběhl ve znamení bojů těchto mladíků. Srdečně gratulujeme vítězům a děkujeme za účast.