TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

01.02.2015 | 

Turnaje mladších žákyň a žáků

  T u r n a j e   o  víkendu   31.01.2015-01.02.2015

 O tomto víkendu jsme opět pořádali celostátní turnaj v kategorii MLADŠÍCH  ŽÁKYŇ  C. Sešlo se 29 slečen, které předváděly nádherný tenis, viděli jsme spoustu napínavých utkání, výborných výkonů, snahy, bojovnosti...

Z našeho oddílu se turnaje zúčastnily 4 hráčky. 

Eliška Skybová vyhrála první kolo a ve druhém až po boji podlehla nasazené hráčce.

Totéž Emma Anna Klapková. V 1.kole vyhrála a ve druhém po velmi pěkném výkonu podlehla nasazené hráčce.

Vanda Šimková dopadla naprosto stejně, v prvním kole vítězství a ve druhém po boji prohra. Vanda dosáhla i výborného výsledku ve čtyřhře, kde skončila na 3. místě.

Amy Šmejkalová jako nenasazená vyhrála  první kolo, ve druhém porazila zcela jednoznačně nasazenou hráčku Popovou z Vršavy v poměru 6/1 a 6/2, ve čtvrtfinále si opět zvítězila a až v semifinále byla 1.nasazená Wirglerová ze Znojma nad její síly. Třetí místo je výborným výsledkem a velkým úspěchem této hráčky. Navíc ve čtyřhře se svou kamarádkou Nelinkou Mičolovou předvedly vynikající výkon, skončily na neuvěřitelném 2.místě, když až ve finále podlehly prvním nasazeným.

 Všem našim hráčkám gratulujeme k předvedeným výkonům a přejeme hodně úspěchů na dalších turnajích.

 V kategorii MLADŠÍ ŽÁCI reprezentoval náš oddíl tento víkend Dominik Dosoudil ve Sterém Městě. I on dosáhl výborného výsledku, když v 1.kole zvítězil a až druhý soupeř byl nad jeho síly. Domčo, jen tak dál.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665