TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

30.06.2015 | 

Vynikající úspěch týmů mladších žáků v soutěži 2015

 

VELKÝ ÚSPĚCH  NAŠEHO TÝMU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

 

Náš tým mladších žáků A dosáhl i v letošním roce velkého úspěchu. Po loňském vítězství v soutěži baby týmů, zopakovali vítězství v letošním roce v soutěži mladších žáků, čímž pro příští rok postoupili do druhé nejvyšší celostátní soutěže týmů mladších žáků . Budoucnost tohoto týmu je jistě slibná, jelikož velkou část tvoří kluci a holky, kteří letos v kategorii mladších žáků hráli první rok a tudíž je čekají ještě dva roky v této kategorii. Obrovská gratulace a velký dík za výbornou reprezentaci klubu od nás patří:

 

Peťovi Dobešovi, Ondrovi Koníčkovi, Dominiku Dosoudilovi, Honzovi Jemelkovi a Amy Šmejkalové, Vandě Šimkové a Emmě Anně Klapkové.

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665