TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

17.07.2015 | 

Tenisové prázdniny běží

 

Tenisové prázdniny 2015

 

Už jsme se dočkali a začaly nám prázdniny. S nimi i naše týdenní příměstské tábory, na které se vždy moc těšíme.

První týden byl velmi příjemný, jako každý rok se k nám vrátila spousta dětí a my jsme si užili pět dnů tenisu, her, soutěží a zábavy. Věříme, že i dětem se u nás líbilo a budeme se na ně těšit příště.

 

Druhý turnus táborů začal 13.7.2015. Byl zcela naplněn. Část dětí tvořili hráči a hráčky našich závodních týmů, kteří dále pilovali své dovednosti, aby dosáhli na probíhajících turnajích letní sezóny co největších úspěchů.

I přes obrovská vedra jsme všichni tábor zvládli, děkujeme všem dětem za snahu a dobrou náladu a rádi je opět uvidíme. Celkovou vítězkou tohoto turnusu byla Jitka Jemelková, která nejen svým skoro profesionálním přístupem, ale i fantastickým chováním a ochotou, kdykoliv pomoci, byla absolutním vzorem pro všechny ostatní. Navíc se i po tenisové stránce stala jednoznačnou vítězkou celého turnusu. Chtěla bych ale moc poděkovat i Adriance, Káji a Lucce za nádherně strávený týden, dobrou náladu a spolupráci.

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665