TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

30.09.2015 | 

Kondiční soustředění na Galíku

KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ VE VELKÝCH KARLOVICÍCH NA GALÍKU

25.09.-27.09.2015

 O prodlouženém víkendu jsme s našimi hráči a hráčkami absolvovali oblíbené kondiční soustředění na Galíku. Potěšila nás vysoká účast, předvedené výkony, perfektní parta i nálada. 

 Navzdory ne příliš příznivému počasí hráči splnili 8disciplín kondičních cvičení  jen za pátek, v sobotu dalších 11 a v neděli dalších 9. Některé výsledky si již odvezli s sebou domů, všechny jsou nyní zpracovávány naším smluvním  kondičním trenérem, který je zhodnotí a vypracuje individuální plán kondiční přípravy jednotlivých hráčů. Tento plán do týdne dětem předáme. Ještě jednou připomínáme, že ti, kteří se kondičního soustředění zúčastnili, mají absolutní přednost na všechna herní tenisová soustředění, ktrerá budeme pořádat v letošní zimní sezóne a kde bude počet hráčů striktně stanoven. Bude jich nejméně 5, jejich termíny budou uveřejněny nejpozději do 10dní, po zveřejnění termínové listiny turnajů ČTS.

 Chtěli bychom moc poděkovat všem zúčastněným za snahu, bojovnost, překonání únavy i sama sebe. Obrovskou pochvalu chceme udělit naší trenérce Verče, za kamarádský přístup Jituli, Káje a Peťovi D., za velké zlepšení Adriance a Amy, za statečnost Jirkovi a Pavlíkovi.

 Hráčem s nejlepší kondicí se stal TOBIAS SAMUEL CHURY, který naprosto nečekaně splnil limity ve všech disciplínách. Gratulujeme!!

 A na závěr dobrá zpráva pro všechny: v případě, že budete mít zájem a chuť, každou středu od 7.10.2015 od 6.20-7hod se u nás v hale na Mladcové koná kondiční trénink. Po skončení jsme schopni zajistit odvoz dětí na zastávku busu 32, který jede 7.20 směr Školní ulice. Cena za trénink je 50,-Kč.  Těším se na vás.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665