TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

28.09.2015 | 

Zimní sezóna tenisové školy

Z A Č A L A    N Á M    Z I M N Í    S E Z Ó N A 

 Děkujeme všem dětem i rodičům za přízeň a trénování v naší TENISOVÉ ŠKOLE během letní sezóny. Veříme, že se vám u nás líbilo a nejen že jste se toho spoustu naučili, ale i že jste u nás váš čas trávili rádi.

 Dnes-tj.29.09.2015 nám začíná ZIMNÍ SEZÓNA, která trvá až do konce dubna 2016. Trénujeme dle nového rozdělení do skupin. Kdo si není jistý, kdy má trénink, může mě kdykoliv kontaktovat mailem: milana.smejkalova@gmail.com nebo telefonicky: 728 079 005. Skupinky jsou uzavřené, kdo do nich není zařazen, nemůže se tréninku účastnit. Náhradní tréninky v případě nemoci lze organizovat pouze po dohodě s panem Galečkou ve vyhrazené termíny. Naší snahou bude, aby byla vždy zachována kvalita tréninku a nestávalo se, že se na kurtu objeví místo 3-4dětí 7. Děkujeme za pochopení.

 Prosíme všechny hráče a hráčky, aby si zkontrolovali obuv, neboť bez ČISTÉ TENISOVÉ OBUVI nebude nikdo do haly vpuštěn. Zároveň všechny prosím o včasný příchod na trénink. Vždy přesně v celou hodinu budeme jako skupinka vcházet do haly, abychom nerušili ostatní na jiných kurtech. Tréninková jednotka končí vždy 5minut před celou, abychom se stihli vystřídat.

 Budeme se snažit, aby se vám naše tréninky v zimě zase líbily a moc se na vás těšíme.

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665