TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

03.01.2016 | 

Turnaje ČTS na našem areálu v měsíci prosinec a leden

ZIMNÍ HALOVÉ TURNAJE NA NAŠEM AREÁLU V MĚSÍCÍCH PROSINEC A LEDEN

S příchodem prosince jsme uspořádali několik turnajů zařazených do zimní termínové

listiny ČTS:

Turnaj STARŠÍCH  ŽÁKŮ „C"  05.-07.12.2015

První turnaj, který jsme v letošní zimní sezóně pořádali, byl turnaj starších žáků kategorie C. Zvítězil v něm hráč Neuwirth, ve finále nad Kusem 6/2 6/0. Finále čtyřhry skončilo po boji vítězstvím dvojice Neděla/Fromel nad Čechem a Neuwirthem 4/6 7/6 10/7.

Barva našeho klubu hájili se ctí hráči Ondra Koníček a Domča Dosoudil, ten postoupil mezi 16 nejlepších. Oba jsou ještě mladší žáci a i přesto výborně zvládli boje se staršími soupeři.

Turnaj STARŠÍCH ŽÁKYŇ „B" 12.-15.12.2015

Již druhým pořádaným turnajem v našem klubu se další adventní víkend stal turnaj starších žákyň B. Zájem ze strany hráček byl obrovský, bohužel jsme nemohli přijmout do soutěže všechny. Sešla se velmi silná konkurence a již od prvního kola jsme viděli vynikající tenis. Vítězkou se stala Linda Nosková, která ve finále přehrála Gajdošovou 6/4 a 6/2. Vítězkami čtyrhry se staly Nosková/Vondráková, které po lítém boji zdolaly ve finále dvojici Krejčí/Hrdinková 4/6 6/3 10/8.

Za náš klub startovaly Vanda Šimková, která prohrála s pozdější finalistkou Gajdošovou a Amy Šmejkalová(teprve mladší žákyně), která postoupila mezi 16 nejlepších.

Turnaj MLADŠÍCH  ŽÁKYŇ„C" 19.-21.12.2015

Poslední víkend před Vánocemi jsme pořádali turnaj mladších žákyň C. I tentokrát jsme se dočkali úspěchů našich svěřenců. Svůj první turnaj v kategorii mladších žákyň hrála Adélka Škutková, která až po boji podlela své soupeřce. Bohužel si poté na soustředění přivodila zranění, které ji dočasně vyřadilo ze hry. Přejeme jí brzké uzdravení a držíme pěsti do dalších tenisových klání. Eliška Skybová se probojovala až do čtvrtfinále, což je krásný výsledek. A naše Amy Šmejkalová skončila na 2.místě, když ve finále nestačila Emmě Filipkové a prohrála 6/0 6/1. Ve čtyřhře pár Amy Šmejkalová/ Emma Filipková zcela jasně zvítězil.

Turnaj MLADŠÍCH ŽÁKŮ „C" 02.-04.01.2016

První turnajem v roce 2016 u nás se stal turnaj mladších žáků kategorie C. Měli jsme veliké zastoupení, 6 hráčů našeho klubu nastoupilo do turnaje. Pro tři z nich ( Adam Jirkovský, Míša Hádlík a Peťa Husták) to byl první turnaj v kategorii mladších žáků. Všichni se snažili a bojovali, Míšovi se povedlo vyhrát a postoupil mezi 16 nejlepších. Dalším hráčem našeho klubu byl Domča Dosoudil, který taktéž skončil až mezi 16 nejlepšími. Nejúspěšnějším naším svěřencem byl Honzík Jemelka, který se po zásluze probojoval až do čtvrtfinále a s Domčou Dosoudilem ve čtyřhře skončili na nádherném 3.místě.

Vítězem turnaje se stal Áďa Jecho, který taktéž hrál svůj první turnaj v kategorii mladších žáků a nikoho nenechal na pochybách, že je vynikajícím tenistou s jistě slibnou budoucností. Ve finále zcela suverénně přehrál favorizovaného prvního nasazeného Jana Hrazdila 6/2 6/2. Ve čtyřhře zvítězila dvojice Hrazdil/Kozumplík ve finále nad párem Laciga/Sláma 6/2 6/2.

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665