TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

06.01.2016 | 

Soutěže družstev v roce 2016

Soutěže družstev 2016

Tak jako v předchozích letech, tak i letos bychom rádi pro naše děti sestavili závodní družstva a hráli s nimi soutěže družstev. Tyto soutěže se hrají v dubnu, květnu a červnu, vždy sobota nebo neděle dopoledne, jde o maximálně 6 utkání. Polovinu z nich odehrajeme doma, druhá polovina se hraje na kurtech soupeřů. Rádi bychom děti opět sami vozili, takže rodiče nemusí jezdit s námi, i když samozřejmě rádi případnou pomoc uvítáme.

Jelikož musíme týmy přihlásit na Českém tenisovém svazu do konce ledna, zařídit či prodloužit dětem registraci, případně přestup z jiného klubu, obracíme se na vás již nyní s prosbou, abyste s vašimi dětmi zvážili, zda chtějí startovat za náš tým a sdělili mi vaše stanovisko do 20.01.2016. Děkuji.

Budeme moc rádi, pokud se děti rozhodnou hrát a věříme, že jim úspěchy přinesou radost a další motivaci do tréninků.

S pozdravem

Milana 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665