TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

24.03.2016 | 

Lyžařský zájezd na Kohútku

 

LYŽAŘSKÝ VÝLET NA KOHÚTCE

Letos jsme poprvé pořádali lyžařský výlet pro klubové hráče a hráčky i se spaním a to na Kohútce. Vyrazili jsme v pátek ráno, měli jsme krásné počasí a navzdory jarním teplotám i dostatek sněhu na lyžování.

V pátek se děti proháněli po sjezdovce pod dohledem pana Galečky prakticky sami až do konce provozní doby. V sobotu jsme lyžování na Kohútce zahájili jako první návštěvníci a končili jsme poslední. V neděli už za námi dorazili i někteří z rodičů a děti brázdily sjezdovku se svými kamarády neúnavně celý den.

V sobotu večer jsme využili místní saunu, pochvalovali jsme si vydatnou valašskou stravu a večery jsme trávili hraním společenských her, které nás rozesmály všechny.

Děti mezi sebou měli vynikající vztahy, utvořily skupinky, které lyžovaly stále spolu. Nemuseli jsme řešit žádný problém. Radost nám udělali všichni. Luky Kučera vše zvládl i bez nemocného Dandy, Adélka Škutková se skvěle přidružila k velkým holkám, Davča Zajíc byl opět vedoucím party kluků, Pája a Jirka dvě turbomyši na sjezdovce, Adrianka a Jituli opět naše zlatíčka.

Chtěli bychom poděkovat všem klukům i holkám , kteří s námi byli (i jejich rodičům), za krásně prožitý a pohodový víkend a moc se těšíme na další akce s vámi.

Milana

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665