TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

24.04.2016 | 

Obrovské úspěchy Amy Šmejkalové na závěr zimní sezóny

 

OBROVSKÝ ÚSPĚCH V ZÁVĚRU VYDAŘENÉ ZIMNÍ SEZÓNY PRO NAŠI HRÁČKU AMY ŠMEJKALOVOU

Tato zimní sezóna se naší hráčce Amy Šmejkalové opravdu vydařila. Slavila několik úspěchů, mezi největší patřilo 3.místo na Krajských přeborech v Brně a kvalifikace na Mistrovství ČR, ale i několik vítězství nad žebříčkově výše postavenými hráčkami: Kajabovou, Tomajkovou, Charvátovou, Pastrňákovou.

A poslední dva turnaje dva dubnové víkendy za sebou již Amy zcela ovládla. Nejdříve vyhrála dvouhru i čtyřhru na turnaji v Rožnově pod Radhoštěm, když zcela suverénně ve finále zdolala svoji kamarádku a deblovou parťačku Nelinku Mičolovou, se kterou získala 1.místo i ve čtyřhře. Poté následující víkend na domácí půdě také zvítězila ve dvouhře i čtyřhře. Šlo velmi silně obsazený turnaj kategorie 6 a Amy cestou k vítězství porazila 1. nasazenou Fížovou a ve finále i druhou nasazenou Viktorínovou. Ve čtyřhře s Nelinkou Mičolovou opět nezaváhaly a získaly krásné 1. místo.

Moc naší Amy gratulujeme, přejeme i v další sezóně hodně úspěchů, zdraví a ať ji tenis baví jako doposud.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665