TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

26.04.2016 | 

Celostátní turnaje v zimě 2015/16 na našem areálu

 

Celostátní turnaje mládeže v našem areálu v zimní sezóně 2015/16

I letos v zimě jsme pořádali několik turnajů mládeže, kterých se zúčastnili i děti , které hájily barvy našeho klubu. Děkujeme všem za reprezentaci a snahu a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

5.-7.12.2015 Turnaj starších žáků C

Náš klub reprezentoval mladší žák Dominik Dosoudil, který se probojoval mezi nejlepších 16. Vítězem se stal Neuwirth, který ve finále zdolal Kuse 6/2 a 6/0.

12.-15.12.2015 Turnaj starších žákyň B

Pořádali jsme turnaj kategorie B s velmi vysokou úrovní hry všech hráček. Za náš klub hrály Vanda Šimková a Amy Šmejkalová. Vanda narazila v 1.kole na pozdější finalistku Gajdošovou, prohrála, ale bojovala. Amy)i když mladší žákyně) se probojovala mezi nejlepších 16. Zcela bez problémů celý turnaj ovládla Linda Nosková, když ve finále zdolala Gajdošovou 6/4 a 6/2.

19.-21.12.2015 Turnaj mladších žákyň C

Naše Eliška Skybová se probojovala až mezi 8 nejlepších a Amy Šmejkalová byla ještě úspěšnější, když získala druhé místo ve dvouhře(prohrála až ve finále s Filipkovou) a 1.místo ve čtyřhře.

02.-04.01.2016 Turnaj mladších žáků C

Na dalším turnaji nás úspěšně reprezentovala celá řada hráčů: Áďa Jirkovský, Peťa Husták, Dan Kučera,Domča Dosoudil a Míša Hádlík. Nejúspěšnější byl Honzík Jemelka, který se probojoval mezi nejlepších 8 a ve čtyřhře s Domčou Dosoudilem skončili na krásném 3.místě. Vítězem turnaje se stal Adam Jecho, loňská absolutní jednička v kategorii Babytenis, který ve finále suverénně zvítězil nad Hrazdilem 6/2 a 6/2. Vítězy čtyřhry se stali Hrazdil s Kozumplíkem.

20.-22.02.2016 Turnaj mladších žákyň C

Do bojů na tomto turnaji zasáhlo přes 40 hráček, jelikož jsme dali příležitost i slečnám z ročníku 2006. Naše barvy hájily Adélka Škutková, Neli Schmidtová a Eliška Skybová, která se probojovala mezi 16 nejlepších. Vítězkou turnaje se stala Urbanová, která ve finále zdolala Zástěrovou 6/1 a 6/0. Čtyřhru vyhrál pár Damašková- Šerá.

27.-29.02.2016 Turnaj starších žákyň C

Další turnajový víkend patřil u nás kategorii starších žákyň. Jitka Jemelková, Emma Klapková i Vanda Šimková se probojovaly mezi nejlepších 16, Amy Šmejkalová jako mladší žákyně dokonce mezi nejlepších 8. Vanda Šimková navíc získala 3.místo ve čtyřhře. Vítězkou turnaje se stala Chudejová, které finále skrečovala Strejčková. Ćtyřhru vyhrál pár Koukalová- Chudejová.

05.-07.03.2016 Turnaj kategorie Baby

Turnaje se účastnilo 27 dětí, které byly rozlosovány do 8 skupin, 2 nejlepší ze skupiny vždy postupovali do finálového pavouka. Hráli jsme o jednotlivá umístění. Z našich hráčů se turnaje účastnil Pavlík Šmejkal, který je teprve prvním rokem hráč Babytenisu a byl úspěšný. Ze své skupiny postoupil a ve finálové skupině skončil na pěkném 15.místě. Vítězkou turnaje se bezkonkurenčně stala Huťková, která ve finále porazila Hanačíka 4/0.

19.-21.03.2016 Turnaj starších žákyň C

Tento víkend jsme pořádali turnaj starších žákyň, opět s velkým zastoupením našich hráček. Do bojů zasáhly Emma Anna Klapková, Kája Geryková a Terezka Velikovská, které se dařilo nejvíce,

probojovala se až do čtvrtfinále. Vítězkou turnaje se stala Źílová, která ve finále porazila Urbanovou 6/1 a 7/5. čtyřhru vyhrál pár Pacejková-Šimonová.

26.-28.03.2016 Turnaj starších žáků C

O tomto víkendu se u nás konal turnaj starších žáků. Domácí mladší žák Domča Dosoudil postoupil mezi nejlepších 16. Vítězem se stal prostějovský talent Jakub Menšík, který ve finále porazil Polácha 6/2 a 6/3. Vítězy čtyřhry se stali Menšík s Janíkem.

02.-04.04.2016 Turnaj mladších žákyň C

Další z turnajů, který se u nás konal, byl turnaj mladších žákyň. Opět za velké účasti, tentokrát 39 hráček. Za nás bojovaly Adélka Škutková, která postoupila mezi 16 nejlepších, Neli Schmidtová, Eliška Skybová, která byla v nejlepší osmičce. Vítězkou se stala naše Amy Šmejkalová, která cestou turnajem porazila 1. i 2. nasazenou. Amy zvítězila se svoji kamarádkou Nelinkou Mičolovou i ve čtyřhře. Gratulujeme.

09.-11.04.2016 Turnaj mladších žáků C

Posledním turnajem v letošní zimní sezóně u nás byl turnaj mladších žáků. Při velké účasti 41 hráčů se přes všechny favority do finále dostali Peták a Kadlečík, Peták zvítězil po boji 6/2, 4/6 a 10/7. Ve čtyřhře zvítězila dvojice Sucháň- Kadlečík. Naši borci se neztratili, třetí ve čtyřhře byl Honzík Jemelka s Domčou Dosoudilem, Domča byl i ve dvouhře úspěšně ve čtvrtfinále. Velký úspěch slavil Danda Kučera výhrou zápau ve dvouhře i čtyřhře, jednu výhru získal i Peťa Husták. Dále bojovali Adam Jirkovský a Míša Hádlík. 

Děkujeme všem dětem i rodičům, kteří k nám v zimní sezóně zavítali a rádi vás u nás opět přivítáme.

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665