Aktuality

05.09.2016 |

Turnaj mladších žáků a žákyň září 2016

TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ „C" U NÁS NA MLADCOVÉ

O víkendu 03.-04.09.2016 jsme u nás na Mladcové pořádali další z celostátních turnajů, tentokrát v kategorii mladšího žactva „C". Celkově se zúčastnilo 37 dětí. Byli jsme pyšní na početné zastoupení našich tenistů a tenistek:

Áďa Jecho, Domča Dosoudil, kluci Kučerovi, Honza Jemelka, Míša Hádlík, Áďa Škutková, Nela Schmidtová.

V kategorii kluků zcela s přehledem vyhrál Adam Jecho, který naděloval kanárky a bylo úspěchem uhrát na něj game. V semifinále zdolal Domču Dosoudila, ve druhém semifinále až po velkém boji zvítězil Adam Prusenovský nad Honzou Jemelkou. Získali jsme tedy 1. a dvě 3.místa.

Ve čtyřhře zvítězila dvojice Adam Jecho a Ondra Páže, naši Dosoudil/Jemelka byli třetí.

V holkách suverénně zvítězila Kristýnka Damašková, když ve finále porazila Lucku Zástěrovou a byla úspěšná i ve čtyřhře, kde s Nicol Novák ve finále zdolali dvojici Chytilová/Vilímová.

Děkujeme všem za výborné výkony, pohodovou atmosféru a těšíme se na vás příště.