TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

07.12.2016 | 

Mikulášský turnaj na Mladcové

 

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ U NÁS NA MLADCOVÉ

Letos jsme po dohodě s Čertem a Mikulášem pořádali MIKULÁŠSKÝ TURNAJ nadvakrát. V pondělí 5.12. se do bojů o čertovské dárečky zapojili ti starší, tj.kategorie 10-18let. Dorazilo 19 statečných, kteří se ničeho nebáli a pustili se do lítých soubojů. Nakonec se nám utvořila i kategorie mini, kde zvítězila Ella Zámorská, druhé místo patřilo Káje Půčkové a třetí byla Valentýnka Vašková.

Mikulášský turnaj v kategorii mladých mužů vyhrál Honza Jemelka, 2. místo Míša Hádlík, 3. byl Míša Svoboda, 4. místo patřilo Maty Půčkovi a 5. pozici vybojoval Davča Zajíc.

Miky a Peťa utrpěli porážku od Jíti a vzhledem k pozdnímu nástupu celý turnaj nestihli odehrát.

Kategorie slečen byla kořistí Jituli Jemelkové, na druhém místě skončila Eliška Skybová a třetí byla Lucka Ponížilová.

Čert a Anděl pak po zásluze odměnil každého.

V úterý 6.12. byl turnaj v kategorii 4-9let. Pro děti bylo nachystáno několik sportovních soutěží, které všichni zdárně zvládli. Skupinka 7 kluků, kteří hrají závodně v kategorii mini a baby tenis. Vítězem se stal Pája Šmejkal, druhý skončil Paťa Svoboda, třetí Jirka Havlík, čtvrtý Radim Malaník, 5.místo Adam Gerža, 6.místo Míša Hrdina a 7. místo Luky Večeřa.

Nakonec přišel ČERT, ANDĚL I MIKULÁŠ a každé z dětí si odneslo svůj dáreček.

Děkujeme všem.

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665