11.03.2017 |

Výsledky zimních turnajů pořadaných našim klubem

ZIMNÍ TURNAJE U NÁS - VÝSLEDKY

1. 14.-16.01.2017  MLADŠÍ ŽÁCI C

V tomto termínu jsme pořádali turnaj mladších žáků. Velmi nás těší velká účast domácích hráčů: Jemelka,Kučera Dan i Luky,Zajíc, Markovič,Hádlík, Svoboda Míša i Paťa, Dosoudil,Husták, kteří předvedli výborné výkony.

Vítězem turnaje se stal Ondra Matoušek, který letošní zimní přípravu absolvoval u nás v klubu. Ve finále porazil Dominika Dosoudila 6/2 a 7/6.

Vítězem čtyřhry se stal pár Matoušek- Gregus, ti ve finále udolali pár Jemelka-Dosoudil 6/2, 6/4.

2. 21.-23.01.2017 STARŠÍ ŽÁKYNĚ C

Další z turnajů, který jsme letos v zimě pořádali, byl turnaj starších žákyň. Vynikající tenis předváděly slečny již od prvních kol a bylo radostí je sledovat. Za domácí startovaly Vanda Šimková a Emma Anna Klapková. Vítězkou se stala Sára Šimonová, druhá skončila Lacková, třetí místo patřilo shodně Ghoubrial a Drugdové. Vítězkami čtyřhry se stal pár Šimonová- Lacková. Ty si ve finále poradily s dvojicí Halová- Frýdlová.

3. 28.-30.01.2017 MLADŠÍ ŽÁCI C

Turnaj mladších žáků opět přinesl spoustu radosti hojně účastnícím se domácím. Velkou radost nám udělalo vítězství v úvodních zápasech a postup do dalšího kola u Davči Zajíce, Dandy Kučery, Míši Hádlíka. Honzík Jemelka a Domča Dosoudil postoupili až do semifinále. Vítězem turnaje se stal Greguš, který ve finále porazil Kondlera 6/1 a 7/6. První místo ve čtyřhře vyhrál pár Holík- Greguš, domácí Jemelka a Dosoudil skončili až po velkém boji 7/5, 4/6 a 6/10 druzí. Všem našim klukům gratulujeme.

4. 04.02.2017 BABYTENIS

V sobotu 04.02.2017 jsme pořádali turnaj v kategorii Baby. Sjelo se k nám celkem 25 kluků a holčiček. Ti nejdříve bojovali v 6 skupinách, vždy nejlepší 2 postupovali z každé skupiny do finálové skupiny. Ani ti ostatní o nic nepřišli a bojovali o konečné umístění. Velkou radost jsme měli z našeho Pavlíka Šmejkala, který skončil celkově na 10.místě. Vítězná trojice byla z Prostějova:

1.místo-Zavřel

2.místo- Veselá

3.místo- Čech.

5. 25.-27.02.2017 STARŠÍ ŽÁKYNĚ C

Za účasti 20 hráček proběhl u nás již 8. turnaj přidělený Českým tenisovým svazem, tentokrát v kategorii starších žaček. Vítězkou se stala za SK Mladcová registrovaná slovenská tenistka Paĺovská, která v krásném finálovém boji přehrála Hanákovou v poměru 6/3 a 6/3. Na třetím místě se shodně umístily Pobořilová a Chudějová. Vítězkami čtyřhry se staly Paĺovská- Chalupová, ve finále zvítězily na dvojicí Hanáková-Chudějová 6/4, 6/2.

6. 04.-06.03.2017 MLADŠÍ ŽÁCI C

Celkem 30hráčů bojovalo na dalším turnaji u nás v kategorii mladších žáků. Z toho, k naší velké radosti, bylo 7 domácích. Šest našich hráčů postoupilo do 2.kola, což je velký úspěch.

Nejlepšího umístění dosáhl Honzík Jemelka, který byl ve čtvrtfinále. Vítězem dvouhry se stal Peták, který ve finále porazil Sucháně, na třetím místě skončili Prusenovský a Juřena. Vítězem čtyřhry se po boji stal pár Nagy-Peták, druzí byli Juřena a Prusenovský.