TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

03.07.2017 | 

Vyloučení hráčky za nesportovní chování

VYLOUČENÍ HRÁČKY ZA OPAKOVANÉ NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ BĚHEM ZÁPASU DRUŽSTEV

Bohužel mi tento rok přinesl i zklamání. Za více než 20letém trénování dětí jsem byla poprvé donucena učinit závažné rozhodnutí, kterým bezesporu vyloučení z tréninků TŠ je.

Hráčka našeho družstva opakovaně po odehraném utkání čtyřhry nepodala své partnerce ze čtyřhry po skončení utkání ruku a učinila tak pouze se soupeřkami. Když se tak stalo poprvé, upozornila jsem ji, že případné opakování ihned potrestám, protože vždy budu trvat na tom, že v soutěži družstev se za všech okolností hraje za tým a veškeré osobní spory na kurt nepatří. Navíc tato hráčka během utkání posuňky a komentáři se svými rodiči nevybíravě reagovala na hru své deblové partnerky.

Takové chování je naprosto neomluvitelné a neospravedlnitelné.

Trvám na tom, že v našem klubu budeme vždy hrát fair play, budeme vždy jednat tak, že všechny hráčky i hráči jsou si rovni a mají stejná práva a povinnosti. 

I když je ve dvojici hráčů ve čtyřhře jeden lepší než druhý, tak na kurtu spolu tvoří dvojici-pár a bojují nejen za sebe, spoluhráče , ale především za celý tým.

Věřím, že můj postoj chápete a podpoříte.

Milana

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665