TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

15.12.2017 | 

Turnajové úspěchy našich hráčů v zimní sezóně

 

TURNAJOVÉ ÚSPĚCHY NAŠICH HRÁČŮ V PROBÍHAJÍCÍ ZIMNÍ SEZÓNĚ 2017/18

 

S radostí sledujeme vaši vysokou účast na turnajích a rádi bychom pochválili některé z vás za dosažení výborných výsledků na turnajích.

 

Hned na 1.turnaji mladších žáků, který jsme letos pořádali doma my se dařilo hned několika z vás.

Míša Hádlík se probojoval až do čtvrtfinále ve dvouhře a spolu s Matěm Markovičem, který zvítězil ve dvouhře, bezkonkurečně ovládl i turnaj čtyřhry.

Ale neztratili se ani ti menší. Paťa Svoboda hrál velmi dobře a v 1.kole svého soupeře výrazně přehrál. I ve druhém zápase v 1.setu výrazně potrápil svého soupeře, který byl pozdějším semifinalistou.

I Pája Šmejkal hrál velmi dobře. V 1.kole zcela suverénně zvítězil a ve druhém kole srdnatě bojoval s nasazeným soupeřem.

 

Další úspěšnou hráčkou je Eliška Skybová. Zúčastnila se teď v prosinci 3 turnajů starších žákyň C a všude se probojovala až do semifinále ve dvouhře i čtyřhře, skončila tedy třetí ve Starém Městě, Praze i Brně.

 

Velké úspěchy slaví i Amy Šmejkalová. Na turnaji starších žákyň C v Ostravě skončila až po boji druhá, na turnaji vyšší kategorie B v Praze taktéž obsadila krásné 2. místo.

 

Gratulujeme všem k dosaženým úspěchům a držíme pěsti na dalších turnajích.

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665