TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

08.07.2019 | 

Začínají příměstské tábory - informace

 

PŘÍMĚSTSKÉ TENISOVÉ TÁBORY SK ZLÍN MLADCOVÁ

 

Vážení rodiče,

 

děkujeme vám za přihlášení vašich dětí na naše příměstské tenisové tábory. Po pečlivé přípravě jsme nachystali dětem opět vylepšený program se spoustou novinek, her a soutěží. Uděláme vše proto, aby u nás děti strávily příjemný a nezapomenutelný týden prázdnin a odcházely nejen s vylepšeným tenisovým umem, ale i s novými zážitky a kamarády.

 

Program na jednotlivé dny bude vždy ráno vyvěšen na nástěnkách při vstupu na recepci klubu i uvnitř.

 

Totéž platí pro jídelníček, jelikož spousta dětí u nás netráví jen jeden týden, ale více, tak jsme pro letošek připravili jídelníček na každý týden jiný. Děti mají celodenně k dispozici barelypitné vody a další se sirupovou šťávou. Dopolední svačina je ovoce a oplatek/ tyčinka/ buchta, odpoledne pečivo se šunkou/sýrem/pomazánkou, zelenina. Podrobný jídelníček na daný týden bude taktéž vždy v pondělí na nástěnce. 

 

Začátek tenisového programu je každý den v 8.50hodin, děti se ale u nás v areálu mohou scházet již od 6.30hod, vždy bude jeden z instruktorů připraven s dětmi zahrát stolní hry, malovat, dokud nezačne tenisová výuka.

 

Konec denního programu je vždy 15.30-16hod, poté již děti mohou odcházet domů. Samozřejmě jsme připraveni hlídat děti i déle(do 17.30h).

 

Děti nemusí mít tenisovou raketu, zdarma zapůjčíme odpovídající velikost.

Potřeby dětí na tábor:

šiltovka, přezůvky, triko na převlečení, plavky, ručník, láhev na pití.

 

Nevyžadujeme potvrzení od lékaře, ale prosíme o kopii průkazky zdravotní pojišťovny. Pokud vaše dítě trpí jakoukoliv intolerancí, alergií či jiným zdravotním omezením, prosíme vás o upozornění během zápisu v den nástupu.

Děkujeme

Petr a Milana Galečkovi

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665