TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

31.08.2020 | 

Zhodnocení letních příměstských táborů

 

ZHODNOCENÍ LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ NA MLADCOVÉ


Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat všem dětem, které u nás strávily část letošních prázdnin na našich příměstských tenisových táborech a jejich rodičům.

Všechny turnusy ( opravdu všech 8-čili celé prázdniny)proběhly v naprosté pohodě, super náladě, příjemné atmosféře, zajímavých hrách i radosti. Cítili jsme z vás pohodu a radost z pohybu, kamarádství, soutěživost.... Zkrátka vše, co k pohodovým prázdninám patří.


Děkujeme tedy všem z vás, přejeme vám úspěšný start v novém školním roce, pevné zdraví a budeme rádi, když vás opět uvidíme. A to buď v našich Tenisových školách nebo příští rok na dalších tenisových táborech na Mladcové.


Náš obrovský dík patří samozřejmě i všem instruktorům, bez kterých by to v žádném případě nešlo. Všichni byli i letos moc fajn a velice ráda s vámi budu spolupracovat i kdykoliv v budoucnu. Děkuji tedy:

Vítkovi, Pagimu, Jonymu, Adélce a Nelince(Peťa už po vás truchlí),Ondrovi, Pavlínce, Tomovi,Břeťovi, Danovi, JJ, Míšovi, Eli..... i všem ostatním.

A velké díky i Křetínským, Jirkovským a Kučerovým za přísun čerstvých vitamínů.

Tak nashledanou přístí léto!

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665