TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

20.06.2021 | 

Příměstské tenisové tábory léto 2021 - instrukce, potřeby

 

PŘÍMĚSTSKÉ TENISOVÉ TÁBORY SK ZLÍN MLADCOVÁ

Léto 2021


Vážení rodiče,


děkujeme Vám za přihlášení vašich dětí na naše příměstské tenisové tábory.

Po pečlivé přípravě jsme nachystali dětem opět vylepšený program se spoustou novinek, her a soutěží. Uděláme vše proto, aby u nás děti strávily příjemný a nezapomenutelný týden prázdnin a odcházely nejen s vylepšeným tenisovým umem, ale i s novými zážitky a kamarády.


Tábor se bude konat za dodržování všech bezpečnostních opatření, budeme se řídit pokyny a doporučeními Hygienické stanice.


Program na jednotlivé dny bude vždy ráno vyvěšen na nástěnkách při vstupu na recepci klubu i uvnitř.


Totéž platí pro jídelníček, jelikož spousta dětí u nás netráví jen jeden týden, ale více, tak jsme pro letošek připravili jídelníček na každý týden jiný. Děti mají celodenně k dispozici sirupovou šťávu nebo pitnou vodu. Dopolední svačina je ovoce a oplatek/ tyčinka/ buchta, odpoledne pečivo se šunkou/sýrem/pomazánkou... Podrobný jídelníček na daný týden bude taktéž vždy v pondělí na nástěnce.


Začátek tenisového pogramu je každý den v 9hodin, děti se ale u nás v areálu mohou scházet již od 6.30hod, , vždy bude jeden z instruktorů připraven s dětmi zahrát stolní hry, malovat, dokud nezačne tenisová výuka. Prosíme vás, aby všechny děti byly v areálu nejpozději v 8.45hod.


Konec denního programu je vždy 15.30-16hod, poté již děti mohou odcházet domů. Samozřejmě jsme připraveni hlídat děti i déle(do 17.30h).


Děti nemusí mít tenisovou raketu, zdarma zapůjčíme odpovídající velikost.


Potřeby dětí na tábor:

šiltovka, přezůvky, triko na převlečení, plavky, ručník, láhev na pití a malou deku nebo karimatku.


Nevyžadujeme potvrzení od lékaře,testy, ale prosíme vás, na tábor dávejte děti pouze zdravé, které nepřišly do styku s nakaženým COVID 19, zároveň vás žádáme, abyste při nástupu dítěte na tábor podepsali souhlas GDPR a prohlášení o bezinfekčnosti.

Prosíme, aby děti měly u sebe kopii průkazky zdravotní pojišťovny. Pokud vaše dítě trpí jakoukoliv intolerancí, alergií či jiným onemocněním, informujte nás prosím mailem předem.

Stravování bude opět zajištěno přímo v areálu, děti mají dopolední i odpolední svačinu a oběd, samozřejmě celodenní pitný režim.


V případě jakýchkoliv nejasností, dotazů, řešení plateb či změn nás kdykoliv kontaktujte na: Mail: milana.smejkalova@gmail.com

Telefon: 728079005


Děkujeme.

Milana a Petr Galečkovi

a

Trenérský tým SK Mladcová


 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665