TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

24.06.2021 | 

Soutěže družstev - hodnocení

 

Soutěž družstev 2021


I v letošním roce 2021 jsme se zúčastnili soutěží družstev pořádaných Českým tenisovým svazem.


Bohužel byla soutěž opět zkrácena a hrály se ve všech kategoriích pouze 3 zápasy.


Startovali jsme ve třech věkových kategoriích , celkem 5 družstev.


S velkou lítostí jsme museli odstoupit ze soutěže v kategorii mladšího žactva, jelikož se nám nepodařilo sestavit celý tým. Moc se tímto omlouváme hráčům , kteří byli připraveni hrát a těšili se ( Igorek Bergmann, Kačka Pagáčová, Evička Jalůvková, Riky Kořének, Peťa Grund).


Obrovským zklamáním bylo přihlášení do družstev od některých starších hráčů ( dobrovolné!!!), a pak jejich neochota se zúčastnit.


Nicméně velkou radost nám udělali všichni ti, kteří hráli. Některé zápasy nám na dlouho zůstanou v paměti a my gratulujeme všem ke všem výhrám i výkonům. Zároveň děkujeme za reprezentaci klubu a těšíme se na družstva v příštím roce.


Jedním z nejlepších hráčů byl v letošní sezóně Břéťa Jalůvka, heroické výkony podával Luky Kučera, bojovností vynikala Pavlínka Křetínská a Evička Jalůvková.


Nejvíc jsme se užili zápas dospělých A doma se soupeři z Kyjova. Zdravíme tímto všechny hráče týmu Kyjova a děkujeme za nádhernou ukázku vynikajícího mužského tenisu a příjemnou atmosféru.


Chtěli bychom poděkovat všem rodičům, kteří nám pomáhali se soutěžemi družstev, vozili děti, dělali kapitány a pomáhali s úpravou kurtů- děkujeme paní Kučerové, paní Strachoňové, panu Jemelkovi. panu Svobodovi, panu Skybovi, panu Jalůvkovi a všem ostatním.


 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665