TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

15.04.2012 | 

Turnaj dorostenců a dorostenek Prince Cup

     Na přelomu března a dubna jsme pořádali v našem areálu poslední turnaj v rámci souteží ČTS, dvojturnaj dorostenců a dorostenek. V silné konkurenci se překvapivě prosadili starší žáci a žákyně na úkor věkově a tělesně vyzrálejších dorostenců. Mezi slečnami v singlu zvítězila Martina Kudelová za Zlína,když ve finále porazila Pekařovou z Prostějova. Na třetím místě se umístily slečny Mančíková a Šafránková. V deblech zvítězila dvojice Barbušáková s Mančíkovou, obě z Uherského Hradiště.

     Mezi mladými muži byl boj až do poslední chvíle nerozhodný.V singlu zvítězil mladíček Vojta Prokop z TC Brno, když ve finále porazil Jakuba Tylicha, taktéž z Brna. Na třetím místě se umístili Vojta Hrnčiřík a Jakub Mištúrik. Debly ovládl Jan Lenoch s Vojtou Prokopem.

     Z našich borců startovali bratři Kuřilové a Radek Koudela. Jak je nepsaným pravidlem , tak v prvním kole na sebe narazili Martin Kúřil s Radkem Koudelou. Po velkém boji zvítězil Radek, který však v dalším kole nestačil na svého staršího soupeře. Adam Kúřil prohrál hned v úvodu s pozdějším vítězem celého turnaje Prokopem. Přes zranění však podal hrdinský výkon. Děkujeme našim borcům za reprezentaci a do letní sezóny přejeme hodně zdaru.

Všem blahopřejeme!

     Za celou zimní sezónu děkujeme našim partnerům, sponzorům, hráčům a rodičům, kteří se podíleli na úspěšné zimní sezóně.

 

   Speciální poděkování patří Ing. Vojtěchu Hejčovi, našemu Panu rozhodčímu za vynikající, profesionální a bezchybné vedení všech našich turnajů. Těšíme se na viděnou na letních akcích!!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665