TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

26.06.2023 | 

Konec soutěží družstev

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ DRUŽSTEV SK ZLÍN MLADCOVÁ V SEZÓNĚ 2023

Velkým úspěchem pro náš klub letos skončila soutěž družstev v kategorii dorostu a dospělých.

         V kategorii dorostu náš tým ve složení: Míša Hádlík, Domča Dosoudil, Míša Svoboda, Honza Jemelka, Eliška Skybová a Terča Krutilová, vyhrál celou soutěž první třídy a zajistil tím našemu klubu postup do ligy. Obrovská gratulace týmu, kapitánovi a celému organizačnímu týmu.

         V kategorii dospělých se naše družstvo umístilo pouze o skóre na krásném 2. místě ve skupině. Za náš tým bojovali: Míša Hádlík, Domča Dosoudil, Míša Svoboda, Honza Jemelka, Eliška Skybová, Natka Švidrnochová, Terča Krutilová a Pája Křetínská. Taktéž velká gratulace a budeme doufat, že se nám podaří probojovat do vyšší kategorie.

         Famózní skóre udržel v soutěži družstev v kategorii dorostu neporazitelný Míša Hádlík.

         I ostatní týmy starších a mladších žáků statečně bojovaly, děkujeme všem za reprezentaci a věříme, že v příští sezóně bude menší absence na víkendové zápasy.

Děkujeme všem.Pěkné prázdniny.

                                                                           Milana

 

 

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665