TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

19.06.2012 | 

Velký tenisový turnaj dětí a rodičů

Na závěr minulého týdne jsme v pátek uspořádali velký tenisový turnaj dětí hrajících tentokráte s rodiči či sourozenci. Soutěžilo se ve dvou kategoriích , malošci a veloši. Došlo k velkým soubojům, hecování a výkřiky vítězství nebyly nikomu cizí. Bylo poznat, že se mnoho závodníků poučilo z výsledků turnaje z konce zimní sezóny, v tréninku se zaměřili na odstranění nedostatků technických i fyzických a bylo to na jejich hře vidět.

V kategorii mladších zvítězila sourozenecká dvojice Zina a Adam Chajruševovi, na druhém místě se umístili sourozenci Sýkorovi a třetí Niki Zeman s tatínkem. Všechny další dvojice obsadily  čtvrté místo.

V kategorii starších se na pomyslném stupni vítězů umístli první Kulhánkovi, druzí Vajdákovi a třetí na poslední chvilku vytvořená dvojice Karolína Baďurová a Peťa Kostka.

Všem účastníkům blahopřejeme, děkujeme za pěkné sportovní odpoledne zakončené tradičním opékáním špekáčků.

Speciální poděkování patří hlavní trenérce mládeže Milaně Humenové a trenéru Jirkovi Podhajskému, za myšlenku, organizaci a vyhodnocení turnaje. Zvláště díky Milaně za famózní zákusky a dorty, po kterých se někteří mohli utlouct. Děkujeme a těšíme se na dalších společných akcích na viděnou.

Veškeré fotografie z turnaje jsou k dispozici na recepci klubu. Využijte možnosti výroby profesionálních sportovních portrétu dětí!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665