TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

17.07.2012 | 

Ukončení soutěží tenisových družstev

Omlouváme se za opožděnou informaci o našich úspěších v celorepublikové soutěži družstev. V tomto roce procházíme přestavbou systému tréninků v našem oddíle a také tradiční generační výměnou mládeže. Z těchto důvodů většina našich odchovanců byla v tomto ročníků soutěží družstev na hostování v přátelských oddílech TK Uherské Hradiště a Agrofert Prostějov.

Naše síly se zaměřily na soutěž dorostu a dospělých. Dospěláci startují pod vedením Ing. Jiřího Svobody Ph.Dr. pod hlavičkou VŠSK Univerzita T. Bati.

Dorost ve složení Sandra Šubertová, Eliška Pekárková, Kristýna Petřeková, Natálie Slováková, Radek Koudela, Martin Kúřil, Adam Kúřil, Aleš Omelka, Petr Kašpárek suverénně vyhrál svoji skupinu krajského kola družstev a bez jediné porážky postoupil pro další ročník do vyšší skupiny. Tento tým má velkou perspektivu vzhledem k věku členů, kteří jsou většinou staršími žáky. Ve stejném složení mohou stoupat vzhůru ještě minimálně tři roky. Blehopřejeme!

Družstvo dospělých si vedlo obdobně jako dorost a bez ztráty vyhrálo suverénně svoji třídu a pro příští rok také postupuje výše. Blahopřejeme!

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665