TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

17.07.2012 | 

Tenisové tábory začaly

V pondělí 9.7. jsme naplno rozjeli dlouho avizovaný již 20. ročník příměstských tenisových táborů. Zájem z řad tenisového potěru všech věkových kategorií je velký , tak jako v minulých letech. Hned od samého začátku jsme se pustili do nácviku tenisových dovedností a u pokročilejších na zdokonalování hry. Děti trénují vždy dvě hodiny dopoledne, pak následuje oběd , polední klid, atletická a všeobecná fyzická příprava a opět tenis dvě hodiny.Potom svačina a ještě další míčové průpravné hry. Za celý týden, kdy nám přálo počasí se všichni od začátečníků po pokročilé velmi zasloužili o to, že závěrečný turnaj měl vysokou úroveň. Nevšetním zážitkem byla páteční dopolední návštěva lezeckého centra Vertikon pod Jižnimi Svahy. Děti ukázaly obrovskou zručnoat, hbytost a sílu.

Doufáme, že se všem u nás líbilo a že se k nám rádi vrátí příští rok nebo ještě lépe letos na některý z našich dalších turnusů. Děkujeme dětem, rodičům, sponzorům, trenérům a personálu klubu za pěkný, klidný a pohodový průběh.

Dětem nabízíme od září pokračování v tenise v našich tenisových školičkách nebo v individuální přípravě v našem oddíle. Veškeré informace najdete na našich www stránkách či je získáte na kontaktních telefonech.

Děkujeme a přejeme krásné prázdniny!!!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665