TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

07.08.2012 | 

Prázdninové soustředění mini a baby teamu

Další z dlouhodobě připravovaných akcí našeho oddílu bylo v týdnu od 30.7. tréninkové soustředění nadějí zařazených do mini a baby teamu oddílu.Pod vedením šéftrenérky mini a baby tenisu paní Milany Humenové se ho zúčastnilo devět nadějí z tenisového potěru. Hráčky a hráči nejnižšího věku trénovali po celý týden dvoufázově na našem areálu. Součástí výuky byla samozřejmě i kondiční příprava. Všichni pilovali nejen techniku, ale i taktiku zápolení na kurtech. Po velkých výkonech následovala i rehabilitace v sauně, whirpoolu spojená s celkovou masáží. K takřka profesionálním tréninkovým podmínkám přispěl pravidelný pitný režim a strava od vynikajícího dodavatele pana Jiřího Baďury z Jaroslavic. Ten vyhověl našim požadavkům na zdravou stravu zaměřenou pro sportovce.

Doufáme, že všichni účastníci byli spokojeni s podmínkami a zvýšená výkonost se projeví v dalším tréninku a následně v závodech. Z účastníků tohoto soustedění se vytvořily týmy baby a minitenisu pro podzimní turnaje těchto kategorií. Těšíme se na dalším - podzimním soustředění na schledanou.

Chtěli bychom poděkovat také trenérům , kteří se zúčastnili tohoto soustředění - slečně Natalce Slovákové, panům Pavlu Gazdovi a Jiřímu Podhajskému. Speciální poděkování a hluboká poklona patří paní Milaně Humenové, která celé soustědění vedla, organizovala a zaštiťovala po metodické stránce. Díky jejímu mateřskému přístupu ke všem účastníkům jsme se cítili jako doma!

Všem děkujeme a těšíme se na dalších akcích na viděnou!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665