TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

23.08.2012 | 

Poslední turnaj léta 2012 - mladší žáci a žákyně

O uplynulém víkendu se na našich dvorcích uskutečnil celorepublikový turnaj mladších žáků a žákyň. Úroveň klání byla tradičně velmi vysoká, hráči i hráčky čelili nejen svým soupeřům , ale i obrovskému vedru. Všichni to zvládli na jedničku a dokázali, že z nich mohou být následovníci slavných hráčů minulosti i současnosti. V jednotlivcích u chlapců zvítězil Jakub Jančík z Přerova před Jardou Šmédkem z Otrokovic. Na třetích místech se umístili Pozdenkov a Matějka. Velkým příslibem do budoucna je Jarda Šmédek, který ač věkem nejmladší, bojoval ve všech utkáních velmi pěkným tenisem a ve finále doplatil snad jen na únavu. V deblových zápasech zvítězila dvojice Jiří Novák ml. z Prostějova společně s Radkem Hložánkem ze Starého Města. Všem blahopřejeme.

Děvčata nijak nezaostala za výkony chlapců a s nepřízní počasí se také vyrovnala. V singlu dominovala Kateřina Látalová z Přerova, tradiční účastnice našich turnajů, před Nicole Neveselou z Brna. Na třetích místech skončily hráčky Knotová a Halmová. V deblových párech pak zvítězily Látalová s Knotovou.

Turnaj měl velmi pěknou atmosféru ze stran hráčů a hráček , ale i rodičů. Děkujeme za účast a těšíme se na našich zimních turnajích na viděnou.

Děkujeme také všem našim partnerům a sponzorům, zvláště pak firmě Brettorn, oficiálnímu dovozci značky Prince pro ČR a SR a také Magistrátu města Zlína za podporu mládežnického tenisu.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665