TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

23.08.2012 | 

Poslední týden tenisových táborů začal

V pondělí začal poslední týden příměstských tenisových táborů v tomto létě. Opět se sešla veselá kopa nadšenců pro tenis, ať už začátečníků či pokročilých. Ve všech našich prázdninových kempech jsme uvítali tenisovou omladinu ze širokého okolí, dokonce až z Prahy či Bangladéže. Doufáme , že byli všichni spokojeni a těšíme se na další ročníky táborů  Děkujeme všem obětavým trenérům a instruktorům, také personálu tenisového klubu za práci s dětmi ve všech turnusech.

Zveme všechny příznivce tenisu z řad dětí i rodičů, aby se zapojili do našeho klubu a naučili se hrát tuto krásnou hru, Zveme i netenisty na naše akce mimotenisové. V měsíci září proběhne tradiční nábor dětí do tenisové školičky našeho oddílu. Přejeme všem krásný konec prázdnin a veselý začátek školního roku.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665