TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

01.09.2012 | 

Konec letních prázdnin je tu,škola začíná

Léto se nenávratně chýlí ke svému konci a konec letních prázdnin je tu. V tomto roce jsme mimo pravidelné turnaje zařazené do seriálu celorepublikových soutěží pořádali již 20 ročník příměstských tenisových táborů. Na jednotlivých turnusech se vystřídalo celkem 241 dětí ze Zlína a širokého okolí. Rádi bychom poděkovali za zájem o naše tábory všem účastníků, jejich rodičům a prarodičům. Budeme velmi rádi, jestliže jsme alespoň malou měrou dokázali vzbudit zájem o tenis u těchto dětí. Děkujeme také všem sponzorům a partnerům za nezištnou pomoc při pořádání a organizaci.

Připomínáme všem účastníkům, že nabízíme od září pokračování ve výuce v našich tenisových školičkách.Veškeré informace získáte na našich telefonnéích číslech u paní Humenové nebo pana Galečky. Těšíme se na další spolupráci.

S pondělkem nám dovolte popřát nastávajícím prvňáčkům i jejich starším kamarádům úspěšný vstup do nového školního roku 2012 / 2013. Ať se vám všem daří, rodičům pevné nervy, kantorům lásku a pochopení a všem dohromady hodně zdraví!

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665