TENIS ZLÍN MLADCOVÁ

 

Aktuality

 

31.12.2012 | 

Vánoční turnaj mladších žaček kat.B

Netradičně v mezivánočním období, od čtvrtka 20.12. jsme pořádali turnaj mladších žaček kategorie B. Sešla se vynikající konkurence v čele s 60 bodovou Aničkou Siskovou z Agrofertu Prostějov. I další hráčky měly velkou kvalitu,a tomu odpovídaly i boje v singlových i deblových zápasech. Třídenní klání nakonec dle předpokladů završila vítězstvím Anička Sisková, když ve finále podala nejlepší výkon a porazila Dominiku Kramolišovou z TK Havířov 6:1, 6:3. Na třetím místě skončily Veronika Lebišová ze Sokola Letovice a Denisa Huňková z Agrofertu Prostějov. V delových párech zvítězila dvojice Lebišová, Huňková. Ty porazily ve finále Koci s Uherkovou poměrem 7:5, 6:4. Z domácích nadějí startovala novicka Terezka Velikovská. Zatím sbírá zkušenosti na svých prvních turnajích a prohrála po boji v prvním kole.

Všechny slečny předváděly vynikající tenis. Zvláště Anička Sisková potvrdila dominanci na republikové úrovni této věkové kategorie a zároveň potvrdila geny zděděné po mamince a dědovi!

Blahopřejeme všem a na dalších turnajích v roce 2013 na viděnou.

 

Napište nám

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Brzy se Vám ozveme zpět.

 
 

 
 
TOPlist
 

       SK Zlín Mladcová
       Vinohrádek 493, 760 01 Zlín -  Mladcová   E - mail: skzlin.mladcova@seznam.cz  Tel: recepce klubu - rezervace +420 602 506 082  tel : + 420 774 433 665